Logo for events page

Через мистецтво - до Себе

play button

OLOS-Art – соцiокультурний напрямок, метою якого є познайомити Пiдприємця з мистецтвом життя.

«Вiд справжнiх майстрiв живопису, графiки, скульптури, керамiки, моди, музики, балету, театру i кiно – до справжнiх цiнителiв».

Дмитро Сколяров, керiвник проекту

Про напрямок

Ми знайомимо Пiдприємця зi Здоровим мистецтвом, вiд якого життя конкретної Особистостi стає бiльш OLOS-цiлiсним.

about us photo about us photo

Зазвичай у мистецтвi центром уваги вважається творець, майстер. OLOS-Art приймає це i поважає генiїв справи, що представленi в нашому просторi. Але ми прагнемо зробити центром, ядром – Особистiсть, яка звернулася до нас iз глибоким запитом на розумiння i залучення у життя справжнього мистецтва. Це може бути картина, скульптура, керамiка, одяг, предмет декору, особлива культурна подiя – все, що може розкрити, посилити, провести у свiт справжньої краси.

Арт-консультанти проєкту, контактуючи з Особистiстю, з огляду на iї унiкальнiсть, пiдбирають живопис, скульптуру, посуд, iнтер’єр i все, що прикрасить життя людини i змiцнить iї в iї дiяльностi. Також для бiльш цiлiсного сприйняття поняття «здорового мистецтва» ми органiзовуємо виставки з наших фондiв, освiтнi заходи про мистецтво, тематичнi вечори.

OLOS-Art Atelier

Одяг, що покликаний змiцнити i прикрасити Людину не тiльки зовнi, але i задати внутрiшнiй вектор.

about us photo about us photo

Ми прагнемо шити одяг, що буде поза модою i поза часом. Костюм або сукню, яка буде пошита для конкретної Людини i вiдповiдатиме його красi, талантам, амбiцiям.

У нас є два напрямки: готовi капсульнi колекцiї й iндивiдуальне пошиття.

Кожна модель виконана в одному екземплярi. Для кожноi Людини робиться окрема викрiйка. Нашi дизайнери їздять в Iталiю i привозять невеликi вiдрiзи тканин iз рiзними принтами. Це означає, що таку модель буде пошито тiльки для вас.

В iндивiдуальному пошиттi Людина сама стає автором свого одягу. Розробляючи дизайн i обираючи iз запропонованих тканин i аксесуарiв те, що найближче до тут i зараз, Людина краще знайомиться сама з собою i навiть формує себе. Ви створюєте одяг для себе нашими руками.

Реалiзованi проекти

 • МИСТЕЦТВО БУТИ. ЗУСТРІЧ ІЗ ПЕРСОНАЛЬНИМ АРОМАТОМ
  Вдягли на себе аромати.... Зовсім недавно у просторі OLOS-ART! відбулася зустріч із неймовірним поціновувачем, колекціонером Дмитром Мілютиним, що відкрив для всіх нас особливий, дивовижний світ ароматів... Ось свідчення тих моментів... Приємного перегляду!  
 • Мистецтво бути. Дамський вечір
  Тематичні проєкти спільноти OLOS-ART! занурюють в атмосферу дореволюційного образу і укладу життя тодішньої аристократії! «Дамський вечір» проходить в історичному центрі Катеринослава (Дніпро) у старому маєтку, розташованому на території колишнього міжнародного готелю «Франція»,...
 • Мистецтво Бути. Джентльменський вечір
  У цей чарівний вечір джентльмени приходили у різний час із невеликим інтервалом, що робило кожну зустріч особливою, урочистою! Вогник в очах, передчуття і перші кроки у квартиру OLOS-ART! відбувалися під трохи скрипучий звук вінілових платівок, що програвалися.
 • Музичний святковий вечір OLOS-Art
  «Таємнича пристрасть» – ось що ознаменувало вечір! Образ задає рух енергії. Моєї енергії.Найдорожчого ресурсу, що в мене є. На все потрібна енергія. Все потребує енергії. Але цим безкрайнім потоком здатний керувати тільки образ. Коли ми говоримо...
Запрошуємо до спiвпрацi

художникiв, скульпторiв, ремiсникiв та iнших творчих особистостей

Пропонуємо втiлювати Вашi унiкальнi iдеї разом! Залиште свої контакти i ми зв`яжемося з Вами найближчим часом!

Заявка успешно отправлена!

мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

присоединяйтесь к нам в

заполните необходимые поля