«ТРИ ПОКОЛІННЯ БЛАГОВІРНОСТІ: ІНГІГЕРДА ШВЕДСЬКА, АННА КИЇВСЬКА, ЕДІГНА БАВАРСЬКА»

ВИДАННЯ КНИГИ «ТРИ ПОКОЛІННЯ БЛАГОВІРНОСТІ: ІНГІГЕРДА ШВЕДСЬКА, АННА КИЇВСЬКА, ЕДІГНА БАВАРСЬКА»
детальнiше

Книга присвячена життєписам представниць трьох поколінь одного роду, що кровно поєднує правителів середньовічної Швеції, України, Франції, Німеччини, Британії та інших держав.


Вони є прикладом генетичної та духовної спорідненості України з усім європейським християнським світом. У фокусі дослідження — християнські переконання, фундаційні ініціативи та благодійна діяльність князівств, пам’ятки культурної спадщини, пов’язані з їхнім життям і діяльністю. У виданні вперше вводяться до широкого наукового обігу тексти деяких документів XI-XVII ст. в українському перекладі.

 

Автор книги — Олена Ясинецька, кандидат історичних наук, завідувач сектора міжнародного співробітництва Національного заповідника «Софія Київська». Понад 10 років досліджує міжнародну взаємодію Русі-України з європейськими державами. Автор новаторських і обґрунтованих генеалогічних реконструкцій.

 

Мета книги — популяризація української історії серед дітей та дорослих в рамках концепції «Від українців сучасного, про українців минулого, заради українців майбутнього».

 

Дата реалізації проєкта: лютий 2022
Автор книги: Олена Ясинецька
Видавництво: ТОВ «Типографія «Україна»

Органiзацiйнi моменти
Залишiть заявку на участь

Реєстрацiя на захiд завершена, але ми будемо радi бачити вас на наступному

Заявка успешно отправлена!

мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

присоединяйтесь к нам в

заполните необходимые поля