ТЕАТРАЛЬНИЙ ВЕЧІР. ЧЕХОВСЬКИЙ ВИШНЕВИЙ САД. НА СТИКУ ЕПОХ

ТЕАТРАЛЬНИЙ ВЕЧІР. ЧЕХОВСЬКИЙ ВИШНЕВИЙ САД. НА СТИКУ ЕПОХ
детальнiше

«... немає повороту назад, заросла доріжка...»
Петро Трофімов з вистави «Вишневий сад»

Наша зустріч присвячена одній із найважливіших подій нашої нової історії – занепаду знаті і зародженню підприємницького класу.

П’єса «Вишневий сад» великого драматурга Антона Павловича Чехова підбиває підсумки епохи: до скасування кріпацтва великі гроші переходили тільки у спадок, але з його скасуванням талановиті і винахідливі «вчорашні» кріпаки отримали можливість реалізувати свій потенціал і Проєкт! У цьому також є момент передбачення Чеховим подальших подій, яких йому побачити вже не вдалося. Століття по тому нам є чому навчитися у них, провести паралелі, передбачити помилки, зрозуміти, як вибудувати їхнє первородство.

П’єса зачіпає душу і змушує задуматися про місце кожного з нас у житті, про майбутнє. Саме дивитися у майбутнє, а не продовжувати жити в минулому, безпорадно чіпляючись за нього, і закликає нас автор. Сад – це певний етап життя героїв. І як би це не було сумно – старе повинно поступитися місцем новому, а сад – він назавжди залишиться частиною життя героїв. «Вишневий сад» – своєрідна «зона комфорту» для кожного з них. Геніальність твору Чехова – складна головоломка, їжа для розуму, яку їси і не можеш насититись, де правда не лежить відкрито на поверхні, а ховається десь між фразами і діями персонажів, які часто здаються «незрозумілими» і «легковажними», що робить процес перегляду значно цікавішим.

Ми потрапимо з вами за лаштунки першого київського театру, глибше познайомимося з театральним життям дореволюційного Києва, поговоримо про творчий тріумвірат Чехова, Станіславського, Немировича-Данченка. А після вистави у вас буде цікава зустріч з головним героєм постановки – молодим підприємцем, для якого театр є невід’ємною частиною життя і невичерпним джерелом наповнення.

Органiзацiйнi моменти
Залишiть заявку на участь

Реєстрацiя на захiд завершена, але ми будемо радi бачити вас на наступному

Заявка успешно отправлена!

мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

присоединяйтесь к нам в

заполните необходимые поля