PARÍS. Місто, що змінює назавжди

PARÍS. Місто, що змінює назавжди
детальнiше

Простягніть йому руку, і він поведе вас за собою. Від однієї двері до іншої, до анфілади культури й історії. Чи знаєте ви, які ключі потрібні, адже двері зачинені?

Ключ 1. Вілла. Ми орендували історичну триповерхову віллу в самому центрі Монмартра, символічно, що з її вікон відкривається вид на стіну, на якій написано «Я тебе люблю» всіма мовами світу.

Ключ 2. Багети і круасани. З ними неможливо бути в одній кімнаті, весь час хочеться.

Ключ 3. Друзі. Ми запросили у Париж тільки друзів. Дякуємо за вашу відкритість і довіру.

Ключ 4. Гюґо. Скеля, французький Толстой, більше, ніж письменник, потужніший, ніж просто людина. Ми почали з нього, бо історія Парижа – багато в чому історія генія Гюґо. Ми були там, де він творив і надихався, ми бачили Нотр-Дам де Парі, що він його оспівував, ми читали його «Знедолених». Він досі дуже актуальний.

Ключ 5. Нотр-Дам де Парі. Ця будівля не могла бути створена людьми, це щось більше. Її не можна описати словами, це хроніка дванадцяти століть. Це місце, де створюються події. Навіть просто всередині тебе.

Ключ 6. Нічний Париж. Вид із берегів Сени.

Ключ 7. Катя Перцова. Російська краса, французький шик і шляхетна вишуканість. Безмежна освіта і справжня ерудиція. І всі слова в’яжуться ажурним візерунком у захопливу історію.

Ключ 8. Палац Ґальєра. Палац історії костюмів. Ми бачили видатні роботи від швачок Марії-Антуанетти до Ів Сен-Лорана.

Ключ 9. Шанель. Велика Мадемуазель. Її ідеї ще живі. Ювелірний і годинниковий бутик відкрив свої двері для нашої групи. Все сповнене символізму і глибини. Ці прикраси зараз коштують мільйони, торкаючись них, відчуваєш внутрішнє тремтіння.

Ключ 10. Готель Ritz. Це готель, у якому багато років жила Шанель.

Ключ 11. Людмила Монастирська. Українка, що підкорила всі світові опери. Ми не дивиться на неї з зали у цей раз. Ми спілкувалися з нею за філіжанкою кави. Сильна і справжня. Вона заспівала арію з «Тоски» а капела. Прямо у кафе серед білого дня. Тільки для нас із усією пристрастю української душі. Мурашки по тілу аж донині.

Ключ 12. Фредерік. Фредерік – тренер із продажу будинку Chanel. Він читав лекцію на нашій віллі. Він каже: «Я не продаю, ні в якому разі! Я впливаю. Ви самі купите». Найсильніше і найголовніше, що він знає, – щоби взяти, треба дати.

Ключ 13. Вечірка. Тетяна Троян. Глибина. Накрило. Метафори. Сміх. Вино. Валентино. Сміх. Вино. Сміх. Їжа. Вино. Додому. Спати.

Ключ 14. Пробіжка Єлисейськими полями.

Ключ 15. Музей Ніссім де Камондо. Граф Мойсей де Камондо – вже звучить багатообіцяюче, і коли в його будинку можна побачити найбагатшу колекцію предметів інтер’єру XVIII століття, то похід у гості до найбагатшого французького буржуа стає новим враженням.

Ключ 16. Обід у справжньому ресторані «Ріпай». Хто з вас їв теля з тунцем, анчоусами і грейпфрутом? Або дорадо з персиком, салямі, буряком і квасолею? Шеф-кухар сказав дуже точну метафору: я поєдную продукти, які зараз у сезоні, тому що вони невипадково дозріли саме зараз.

Ключ 17. Опера Ґарньє. Легенда і реальність. Привид і справжній творець.

Ключ 18. Нічний Париж. Хочете зрозуміти Париж? Заблукайте в ньому вночі. Пішки. Без телефону. У компанії друзів. На підборах. З Оперою в серці і Балетом у свідомості.

Ключ 19. Музей Родена. Він геніальний скульптор. Його «Мислитель», «Громадяни Кале»,«Поцілунок» – більше, ніж скульптури. Роден був першопроходьцем і сміливцем у зображенні людини. А руки! Він любив руки і вкладав у них цілий світ. А світ Родена виходив з-під його рук.

Ключ 20. Музей Орсе. Найвеличніший музей сучасного образотворчого мистецтва. Моне, Ренуар, Мане, Сіслей, Модільяні, Ґоґен . Але ми прийшли не просто подивитися на роботи. Ми прийшли пошукати себе. Ми точно знали, що інтуїція кожного надіслала повідомлення, і воно знаходиться в Орсе. Так і було.

Ключ 21. Французькі художники. Ми потрапили у майстерню до художників, які вже багато років працюють у Парижі і мають серйозні успіхи на міжнародному ринку. Ми дивилися на святилище: як створюються серйозні роботи.

Ключ 22. Біла ніч у Парижі. До кінця поїздки ми вже вирішили не спати. Ця неприйнятна трата часу занадто банальна в такому неординарному місці. Тому після занять за образами о другій ночі всі бажаючі і живі пішли далі в музеї. Біла ніч – це ніч безкоштовних музеїв. Чорна ніч – п’ята ранку в Монмартрі в районі Мулен Руж.

Ключ 23. Світанок на пагорбі біля базиліки Сакре-Кер. Образ обумовлює майбутнє, потрібно просто правильно його задати.

Ключ 24. Квест. 5 команд: Ренуар, Моне, Модільяні, ван Ґоґ і Пікассо. 6 таємниць, які дозволяють пройти шлях видатних художників крізь ключові моменти свого життя: де вони народилися, де орендували майстерню, де пили абсент із Полем Ґоґеном, де купували фарби, де малювали свої великі картини. На багатьох історичних місцях навіть немає табличок, все відтворююся з їхніх біографій і історичних довідок.

Ключ 25. Французький шансон у Lapin Agile. Пісні великої Едіт, Шарля Азнавура, виконані з приємною хрипотою під живий акордеон.

Ключ 26 і останній. Заняття Тетяни Троян і особистий зворотній зв’язок для кожного учасника, відкриті консультації, аналіз образів. В останній вечір ми закінчили наступного ранку.

Чесно кажучи, це навіть не про Париж, це про нас всередині Парижа. Про те, як нам вдалося збагатитися Парижем. І зачепити струни душі, на яких багато століть віртуозно грає маестро Париж.

Органiзацiйнi моменти
Залишiть заявку на участь

Реєстрацiя на захiд завершена, але ми будемо радi бачити вас на наступному

 • У якому мiстi Вам буде зручно вiдвiдувати нашi заходи надалi?*

  не обрано

  • не обрано
  • м. Київ
  • м. Днiпро
  • м. Харкiв
Заявка успешно отправлена!

мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

присоединяйтесь к нам в

заполните необходимые поля