OLOS-Метафора

Чорногорія. Він і Вона
  • 27.09.21 - 01.10.21

    Черногория

детальнiше

Герой перший. Чорногорія.
Красива, неприкрита та органічна: з жіночими формами та чоловічим характером.
Герой другий. Багато красивих та цікавих людей, які вирішили відкритися чуттєвому досвіду та ризикнути зайти на територію стосунків чоловіка та жінки.
Герой третій. Тетяна Троян, яка камертоном від життя повертає людей до правильних вібрацій.
Герой четвертий. Група партнерів OLOS, творців чарівництва, які розкладають мозаїку з чуттєвого досвіду, смачної їжі, раціональних знань, гарних місць, ігор та просекко.

АКТ 1
Гарні форми готелю наповнились яскравою енергією наших героїв. Краса ожила.
З формами катамарана відбулася та сама метаморфоза: наповнившись енергією, він відкрив для героїв Которську затоку з її неймовірними формами, квітами та гладдю. Ми гладили затоку долонею катамарану, а вона відкривала свою красу.
Попередні ласки переросли у бурхливі танці під оливковими деревами та над усіма стереотипами.

АКТ 2
Ігор Осипенко розклав психологічний аспект чорногорців через історію та культуру.
Місто Котор почало загравати з героями поїздки валентинками: малюнками про кохання очима дітей героїв. Легкий флірт підвищив пульс поїздки, але Тетяна Троян його врівноважила.
Пульс землі існує, і коли він збігається із внутрішнім резонансом людини, людина ловить природну хвилю. Глибока лекція на стику психології та фізики від Тетяни Троян відкрила нову грань діади людини та землі.

АКТ 3
Через тіло до почуттів. Герої нашої поїздки з провідником Дар'єю Свиридовою пройшли шлях від теорії до тілесних практик максимально швидко і з великим ентузіазмом. Контакт без целофану та страхів оживав на кінчиках пальців.
Найцілющіше у світі – це солона вода: море, піт та сльози. Цього дня було все.
Солона вода була навіть на грі, коли чоловіки та жінки вивчали світ один одного. Ми плакали від сміху та потіли від інтриги.

АКТ 4
Ми чекали на цю зустріч дуже трепетно. Зустрічі з одкровеннями Тетяни про чоловічі та жіночі Боги, які досі міфами живуть усередині нас. Ми навіть були готові принести в жертву Богам обід, але найсмачніший кальмар і восьминіг на грилі взяли гору. Знання пропускаючи через розум, а почуття через тіло, ми поринули відчути тіло Землі в дивовижну Липську печеру.

АКТ 5
Ранок розпочався з дивовижного до мурашок пронизливого та трепетного привітання учасниками Метафори Тетяни Троян та команди OLOS з 13-річчям. Солона вода наринула у повному обсязі. Протягом двадцяти хвилин пульс землі точно підскочив до річного максимуму. Любов накрила нас хвилею з течією в обидва боки: від нас до учасників та від учасників до нас. Гарячий солоний Гольфстрім почуттів закружляв наші душі і покликав нас до своїх просторів.
Сьогодні регата, у якій 8 вітрильників при норовливому та примхливому вітрі з порушенням правил борються за задоволення відчути первородство. Кожен своїм способом.
Виноробня Савіна, захована на Вершині за магічним лісом, стала найкрасивішою точкою нашої подорожі. І однією з найсмачніших. І продовжуючи магічну низку подій, ми прожили найзворушливіший кінокейс про кохання на березі затоки.

Органiзацiйнi моменти

Мiсця проведення:

  • 27.09.21 - 01.10.21

    Черногория

Залишiть заявку на участь

Реєстрацiя на захiд завершена, але ми будемо радi бачити вас на наступному

Заявка успешно отправлена!

мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

присоединяйтесь к нам в

заполните необходимые поля