OLOS-Метафора

Єгипет. Століття відкриттів
  • 08 - 13 грудня

    Люксор

детальнiше

Що ми, учасники та організатори Метафори шукаємо у Єгипті? Відкриттів, Посвячень, Красу, Велич, Безсмертя, Легенд.
Ти їдеш в автобусі вулицями Луксора і бачиш у вікно те, що бачив Мойсей, який виводив євреїв додому, з поправкою на пластик. Продавці, що кричать, сміття, запорошений серпанок, проста архітектура не пестять погляд і слух.
Автобус зупиняється. Залишивши валізу портьє, ти бачиш перед собою елегантний будинок у стилі класицизму пісочного кольору, який запрошує червоним килимом піднятися до нього ближче.
Дерев'яні двері відчиняються і перед тобою з'являється восьмиметрової висоти хол із крученими сходами, декорований китайськими вазами, столітніми килимами, вінтажними меблями та атмосферою XIX століття. І миттєво з метушливого і дріб'язкового сьогодення ти поринаєш у багате та повільно-інтелігентне минуле.
З-за рогу зараз у костюмі-трійці вийде Говард Картер із новиною про гробницю Тутанхамона. А ось розкинулася в кріслі розумна старенька Агата Крісті, спостережливо окинувши тебе поглядом.
Потім – райський сад. Сад, в якому ходять рожеві фламінго, літають папуги, стрункі пальми по сусідству з кущами магнолій, що пахнуть. І якби не сексуальний запах квітів і обличчя красивих людей, що сміються, - ти б не повірив, що це відбувається з тобою.
Потім ти потрапляєш у долину Царів. Заходиш у гробницю, яка викликає в тобі трепет і страх. В руках у тебе загадка й алфавіт, що розкодує знаки. Раптом безмовні стіни, наповнені дивними порожніми символами, оживають. Ти починаєш читати образ за образом, розуміти сенс послань, яким 4 тисячі років. Ти говориш із тими, хто жив у часи Рамзеса, Сеті I, Тутанхамона.

 

Органiзацiйнi моменти

Мiсця проведення:

  • 08 - 13 грудня

    Люксор

Залишiть заявку на участь

Реєстрацiя на захiд завершена, але ми будемо радi бачити вас на наступному

Заявка успешно отправлена!

мы свяжемся с Вами в ближайшее время!

присоединяйтесь к нам в

заполните необходимые поля